Chłodnictwo

Montaż oraz serwis urządzeń chłodniczych w pomieszczeniach sklepowych.

Więcej

Klimatyzacja

Montaż oraz serwis klimatyzacji w pomieszczeniach biurowy oraz sklepowych.

Więcej

Chłodnictwo Transportowe

Montaż oraz serwis agregatów chłodniczych w samochodach i naczepach. 

Więcej

 

[Rozmiar: 4439 bajtów]
Wiele firm wiąże swoją działalność z koniecznością chłodzenia i utrzymywania w niskich temperaturach produktów, które są poddawane procesom technologicznym. Nasza oferta skierowana 
 
Urządzenia chłodnicze:
Świadczymy usługi w zakresie montażu oraz serwisu urządzeń chłodniczych w pomieszczeniach sklepowych (lady, wityryny, regały chłodnicze, łuskarki itp). 
 
Komory chłodnicze:
Komora chłodnicza to zamknięta przestrzeń otoczona ścianami o dużej izolacyjności cieplnej, w której utrzymywana jest stała temperatura i wilgotność stosownie do wymaganych warunków dla przechowywanych produktów. W zależności od utrzymywanych temperatur, montujemy komory chłodnicze oraz mroźnicze.
Istotnym elementem komór są drzwi chłodnicze. Dobiera się je ze względu na konstrukcję (przesuwne, obrotowe) oraz odpowiednią do przeznaczenia komory izolacyjność termiczną. Oferowane przez nas drzwi posiadają zabiezpieczenie przed zamknięciem człowieka w środku.
Komory chłodnicze i mroźnicze montujemy z przygotowanych wcześniej przez nas elementów wraz z instalacją chłodniczą. Każda instalacja chłodnicza jest dobierana według indywidualnych potrzeb klienta (rodzaj towaru) oraz możliwości technicznych (gabaryty komory).

 

[Rozmiar: 126845 bajtów]